WÓZEK DZIECIĘCY

JAK WYSŁAĆ WÓZEK DZECIĘCY?

Rynek produktów dla dzieci zapewne nie funkcjonowałby tak dobrze, gdyby nie możliwość dokonywania transakcji wysyłkowych. Zakupy w sklepach internetowych są niezwykle wygodne, szczególnie dla młodych rodziców. Wiele elementów wyposażenia jest także odsprzedawanych z drugiej ręki, na przykład na portalach aukcyjnych. Pozostaje tylko pytanie: Jak wysłać wózek dziecięcy, aby dotarł do nabywcy bezpiecznie i bez uszkodzeń?

Najlepszy będzie oczywiście oryginalny karton. Producenci dbają o to, aby każda z istotnych części wózka została rozdzielona i prawidłowo zabezpieczona. To rozwiązanie jest najlepsze z punktu widzenia dostawy kurierskiej. Jeżeli prowadzą państwo sprzedaż nowych wózków przez internet, nie musicie martwić się o paczkę – wystarczy zabezpieczyć oryginalny karton. Jeżeli jednak odsprzedajecie wózek prywatnie i nie posiadacie już oryginalnego kartonu, musicie samodzielnie zabezpieczyć przesyłkę.

  • – Postaraj się znaleźć odpowiednio duży i mocny karton, bez uszkodzeń. Jeżeli pochodzi z odzysku, usuń z niego wszelkie naklejki i etykiety. Zwróć uwagę, czy wymiary pudła mieszczą się w normach przyjętych przez firmę kurierską!
  • – Złóż wózek i zdemontuj wszelkie elementy, które na to pozwalają, na przykład odkręć koła i rączkę. Luźne elementy możesz dodatkowo zabezpieczyć folią stretch lub folią bąbelkową.
  • – Nigdy nie zginaj kartonu, aby dopasować kształt do zawartości. Wolne przestrzenie wypełnij zgniecioną folią, gazetami, styropianem lub wypełniaczami transportowymi. Całość oklej taśmą i pamiętaj o naklejeniu na karton listu przewozowego. Akcesoria do wózka, wraz z torbą, możesz nadać osobną paczką.