WYSYŁKA MEBLI

JAK WYSŁAĆ MEBEL?

W dzisiejszych czasach sklepy internetowe coraz bardziej rozszerzają swoją działalność, oferując coraz większy zakres asortymentu. Od pewnego czasu można kupić nawet różnego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz, w tym chociażby meble.

Problem jednak rozpoczyna się, kiedy przychodzi do przygotowania zakupionego przez klienta produktu do wysyłki. Proponujemy Wam kilka praktycznych rad, które wyjaśnią, jak wysłać mebel, aby dotarł on do klienta w idealnym stanie. Najlepiej, jeśli istnieje możliwość złożenia poszczególnych elementów danej szafki, biurka czy innej konstrukcji. Dzięki temu przesyłka nie będzie zabierała wiele miejsca i będzie łatwiejsza do przenoszenia. Pamiętaj jednak, aby dołączyć instrukcję złożenia mebla.

Kiedy już ułożysz poszczególne elementy, zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie krawędzi płyt – podczas transportu mogą one bowiem ulec uszkodzeniu. W celu ich ochrony świetnie sprawdzają się specjalne kątowniki z pianki. Całą przesyłkę, w zależności od ich wielkości, możesz umieścić w odpowiednio dopasowanym kartonie, bądź owinąć dokładnie folią stretch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *