KURIER INPOST

Serwis Kurierpolska24.pl powstał z myślą o klientach chcących szybko i ekonomicznie zamówić usługi kurierskie adekwatne do swoich potrzeb oraz wymagań konkretnej przesyłki. Złożenie zlecenia wybranej firmie kurierskiej za pośrednictwem naszego serwisu pozwoli Państwu na wybór najbardziej ekonomicznego i dopasowanego do swoich oczekiwań rozwiązania.

Wśród firm kurierskich dostępnych za pośrednictwem naszego serwisu znajduje się inPost. Firma prowadzi działalność o zasięgu ogólnopolskim. Jej centrum dystrybucji przesyłek mieści się w Woli Bykowskiej pod Piotrkowem Trybunalskim. Firma jest szczególnie rozpoznawalna dzięki automatycznym paczkomatom, ale świadczy także obsługę doręczeń kurierskich do rąk własnych. Przewoźnik inPost posiada atrakcyjną ofertę dla firm z branży e-commerce, w tym m.in. dla sklepów internetowych, które każdego dnia wysyłają wiele towarów i poszukują ekonomicznych rozwiązań dla swoich klientów

Kurier inPost oferuje obsługę przesyłek do 30 kg i zapewnia dostawy już w 48 godzin (w ofercie są paczki kurierskie, paczkomatowe, niestandardowe, dłużycowe oraz paletowe). Klienci inPost mogą nadawać paczki w punktach obsługi, w paczkomatach bądź zamówić odbiór przez kuriera. Łatwe generowanie etykiety dla paczki sprowadza formalności do minimum.

Paczka dla kuriera powinna zapakowana w sposób zabezpieczający zawartość przed uszkodzeniem oraz uniemożliwiający dostęp do zawartości bez pozostawienia widocznych śladów. Towar wewnątrz opakowania powinien być właściwie zabezpieczony przed bezwiednym przemieszczaniem się w opakowaniu podczas transportu.

Przypominamy, że cennik zamieszczony w naszym serwisie dotyczy przesyłek o standardowych wymiarach i równych bokach. W przypadku towarów pakowanych niestandardowo cena może ulec zmianie.

Przypominamy, że cennik zamieszczony w naszym serwisie dotyczy przesyłek o standardowych wymiarach i równych bokach. W przypadku towarów pakowanych niestandardowo cena może ulec zmianie.

W Kurierpolska24.pl udostępniamy oferty największych operatorów logistycznych na rynku. To sprawdzona oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, od momentu przekazania przez nas zlecenia, odpowiedzialność za dostawę oraz powierzone mienie przejmuje wybrana przez klienta firma kurierska.